compare

Most Trending Kosova Websites

advertising

Gazetablic.com: Gazetablic - Lajmi i Fundit, Kosove, Rajon, Bote

gazetablic.com

Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Popularity: Tags: ekonomi, sport, showbizz, shqip  

Most Popular Kosova Websites

advertising

Gazetaexpress.com: Lajmi i Fundit - Gazetaexpress

www.gazetaexpress.com

GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

Popularity: Tags: lajme nga kosova, ekonomi, nga, journalism  
advertising

Lajmi.net: Lajmi.net Lajme Të Kosovës Nga Politika, Zgjedhjet, Ekonomia, Sporti, Showbiz, Lifestyle, Arti Dhe Teknologjia.

lajmi.net

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

Popularity: Tags: kosova, politika, dhe, nga  

Balkanweb.com: Balkanweb.com

balkanweb.com

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.,English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

Popularity: Tags: komisioni i zgjedhjeve, albania vote, fotogaleri, shqiptare  

Albeu.com: Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni -

www.albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

Popularity: Tags: lajmet e fundit, kosova, radio, shqip  

Botasot.info: Bota Sot

www.botasot.info

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

Popularity: Tags: shqip, kosova, nga, hollande  

Orainfo.com: Orainfo Nuk Ndalet

orainfo.com

Nuk ndalet

Popularity: Tags: speciale, kosova  

Gjirafa.com: Gjirafa.com - Kërko Në Gjuhën Tënde

gjirafa.com

Gjirafa Makinë Kërkimore Për Faqe Shqip!

Popularity: Tags: shqip, kosova  

Shqiptarja.com: Shqiptarja.com

www.shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare.,English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region

Popularity: Tags: shqipëria, nga, balkan, video  

Indeksonline.net: Indeksonline

www.indeksonline.net

Indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

Popularity: Tags: lajme nga kosova, ekonomi, dhe, nga  

Rtklive.com: Rtklive

www.rtklive.com

Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves.

Popularity: Tags: radio kosova, news, amateur radio, kosova  

Gazetablic.com: Gazetablic - Lajmi i Fundit, Kosove, Rajon, Bote

gazetablic.com

Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Popularity: Tags: ekonomi, sport, showbizz, shqip  

Lajmpress.com: Lajm Lajmpress

lajmpress.com

Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

Popularity: Tags: shqip, kosova, shqipëria, press  

Kosovapress.com: Ballina - Kosovapress

www.kosovapress.com

Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

Popularity: Tags: lajme shqip, lajmet e fundit, shqip, kosova  

Shkabaj.net: Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu

shkabaj.net

Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

Popularity: Tags: shkabaj app, tv shqip, lajme shqip, radio shqip  

Teksteshqip.com: Tekste Këngësh Shqip Dhe Videoklipe

www.teksteshqip.com

Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

Popularity: Tags: shqip, spot, kosova, video  

Ofertasuksesi.com: Oferta Suksesi - Shpallje Falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime

ofertasuksesi.com

Shpallje falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime

Popularity: Tags: marketing, mercedes, bmw, golf  

Ina-online.net: Iliria News Agency

ina-online.net

Iliria News Agency - Agjencia e Lajmeve INA Maqedoni

Popularity: Tags: shqip, diaspora, kosova, dhe  

Gjuhashqipe.com: Fillimi

www.gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.

Popularity: Tags: humor, chuck, duke, shqip  

Skylife.com: Skylife Dergisi

skylife.com

Skylife Dergisi

Popularity: Tags: magazin, seyahat, thy, turkish  

Botashqip.info: Account Suspended

botashqip.info

Lajme Shqip Shqiperia Kosova Express

Popularity: Tags: shqip, kosova, express, dhe  

Ekonomia-ks.com: Ballina - Agjencia e Lajmeve - Ekonomia

www.ekonomia-ks.com

Popularity: Tags: kosova  

Prizrenpost.com: Prizren Post - Nga Qendra e Ballkanit

prizrenpost.com

prizren, prizrenpost, prizren post, kosova

Popularity: Tags: kosova, nga, sport  

Dardania.us: Dardania Chat | Chat me Kamer | Chat Dardania | Dardania | Albachat

www.dardania.us

Dardania Chat, DardaniaChat, Dardania, Chat Dardania, AlbaChat, Alba Chat, Kosova, Chat Shqip

Popularity: Tags: video chat, chat shqip, alba