compare

Most Popular Nga Websites

Gazetaexpress.com: Lajmi i Fundit - Gazetaexpress

www.gazetaexpress.com

GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

Popularity: Tags: lajme nga kosova, ekonomi, nga, journalism  

Telegrafi.com: Lajmet e Fundit - Telegrafi

telegrafi.com

Telegrafi iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.

Popularity: Tags: news, nga, mobile computing, portal  

Lajmi.net: Lajmi.net Lajme Të Kosovës Nga Politika, Zgjedhjet, Ekonomia, Sporti, Showbiz, Lifestyle, Arti Dhe Teknologjia.

lajmi.net

Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

Popularity: Tags: kosova, politika, dhe, nga  

Nga.cn: Nga玩家社区 - Nga.cn

nga.cn

NGA是国内最专业的魔兽世界,英雄联盟,炉石传说,风暴英雄,暗黑破坏神3(D3)游戏攻略讨论,以及其他热门游戏玩家社区。

Popularity: Tags: nga, wow, world of warcraft  

Zeri.info: Zeri

www.zeri.info

...

Popularity: Tags: adobe flash, flash player, adobe, player  

Albeu.com: Portali Albeu.com, Lajmet e Fundit, Sport, Shqiperi, Kosove, Maqedoni -

www.albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

Popularity: Tags: lajmet e fundit, kosova, radio, shqip  

Anabel.al: Revista Anabel Online

www.anabel.al

Gjithçka që ju keni dashur tek Anabeli, në revistë apo në rrjetet sociale, është përmbledhur në këtë portal.

Popularity: Tags: albania, shqipëri, tiranë, anabel moda  

Botasot.info: Bota Sot

www.botasot.info

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

Popularity: Tags: shqip, kosova, nga, hollande  

Revistaclass.al: Revista Class

www.revistaclass.al

Popularity: Tags: class, saj, nga  

Opozita.com: Opozita.com - Zeri i se Vertetes

opozita.com

Zeri i se vertetes

Popularity: Tags: nga  

Kohajone.com: Kohajone.com

www.kohajone.com

Gazeta Koha Jonë është e para gazetë e pavarur shqiptare. Ajo është themeluar nga gazetari Nikoll Lesi, më datën 11 maj 1991.

Popularity: Tags: ora news, ora in tv, koha, koha jone  

Shqiptarja.com: Shqiptarja.com

www.shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare.,English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region

Popularity: Tags: shqipëria, nga, balkan, video  

Mapo.al: Gazeta Mapo

www.mapo.al

Popularity: Tags: nga, pse, pen, ekonomi  

Indeksonline.net: Indeksonline

www.indeksonline.net

Indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

Popularity: Tags: lajme nga kosova, ekonomi, dhe, nga  

Gazeta-shqip.com: Gazeta Shqip Online | ...e Përditshme e Pavarur

gazeta-shqip.com

Gazete e pavarur ne gjuhen shqipe.

Popularity: Tags: news, shqip, nga, filmi  

Rtklive.com: Rtklive

www.rtklive.com

Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves.

Popularity: Tags: radio kosova, news, amateur radio, kosova  

Oranews.tv: Oranews.tv - Ora News - Të Parët Për Lajmin e Fundit

www.oranews.tv

Radio Televizioni Ora News, cdo ore nje edicion, cdo minute nje lajm

Popularity: Tags: ora news, ora in tv, sport, video  

Reporter.al: Lajme, Analiza Dhe Investigime Nga Shqipëria Dhe Rajoni

www.reporter.al

Reporter.al sjell lajmet e fundit, analizat, investigimet gazetareske dhe opinionet mbi Shqipërinë dhe rajonin

Popularity: Tags: dhe, nga  

Monitor.al: Revista Monitor | Biznes Ekonomi Treg

www.monitor.al

Biznes Ekonomi Treg

Popularity: Tags: nga, monitor, europa, do të  

Northgatearinso.com: Nga Human Resources: Global Payroll, hr Outsourcing, Digital hr Services For Successfactors, Workday And Sap Hcm.

northgatearinso.com

NGA Human Resources: Global Payroll, HR Outsourcing, Digital HR Services for SuccessFactors, Workday and SAP HCM.

Popularity: Tags: global payroll, application management, hr outsourcing, human resources  

Lajmpress.com: Lajm Lajmpress

lajmpress.com

Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

Popularity: Tags: shqip, kosova, shqipëria, press